Lijst verkopers meubelstoffeer materiaal en gereedschap doehetzelvers

Een veelgestelde vraag door doehetzelvers die een E-book van ons hebben aangeschaft is, waar kan ik materialen en gereedschappen kopen? Onderstaand hebben we een lijst op plaatsnaam gemaakt van meubelstoffeerderijen en- 0f online webshops die benodigdheden verkopen voor het bekleden van een stoel of bank aan particulieren.

Heb je zelf een meubelstoffeerderij of een webshop en sta je er niet bij? Stuur ons dan een mailtje info@stofensteen.com en we zetten je er gratis bij.

NAAM PLAATS WEBSITE
DMD-Design Alblasserdam www.dmddesign.nl
Wotex Alkmaar www.wotexalkmaar.nl
Schuimrubber Gigant Alkmaar www.schuimrubbergigant.nl
Almere Stofferingen Almere www.almerestofferingen.nl
V.O.F. Bos Meubelstoffeerderij Amstelveen www.meubelstoffeerderijbos.nl
Meubelstoffeerderij Evert van As Apeldoorn www.evertvanas.nl
‘t Capiton Meubelstoffeerderij Apeldoorn www.capiton.nl
oostdam-johomtex Arnhem www.oostdam-johomtex.nl
Woning en Meubelstoffeerbedrijf Paul Koning Assen www.Paul-Koning.nl
Meub.stoffer. en Won.inricht. Kaanen V.O.F. Berg en terblijt www.jokaanen.nl
E.F. de Bruijn Bergen op zoom www.stofferingdebruijn.nl
Meubelstoffeerderij ‘Stijlvol gestoffeerd’ Bergschenhoek www.stijlvolgestoffeerd.nl
Meubelstoffeerderij Gebroeders Meilink v.o.f Bergschenhoek www.meilink-stoffering.nl
Hefra meubelstoffeerderij VOF Bodegraven www.heframeubelstoffeerderij.nl
Woongilde Broek op langedijk www.woongilde.nl
Meubelstoffeerderij Chris de Leeuw Culemborg www.stoffeerderij-deleeuw.nl
Meubelst.bedr. F. van Herwijnen V.O.F. Den Bosch www.fvanherwijnen.nl
Atelier Kleur Den Haag www.atelier-kleur.nl
Chairs Den Haag www.chairsdenhaag.nl
De Leerlooier Den haag www.lederenmeubelstoffering.nl
J.A. van der Gaag Den Haag www.jjvandergaag.nl
les tissus colbert Den haag www.lestissuscolbert.nl
RESIDENTIE INTERIEUR Den haag www.residentieinterieur.nl
Meubelst.-Woninginr. “Verschuren-Heijkant” Dongen www.meubelstoffeerderijverschuren.nl
Jeanine Raat Meubelstoffering Driebergen-rijsenburg www.raatmeubelstoffering.nl
Meubelstoffeerderij Bos Enschede www.happytown.nl/Enschede-Meubelstoffering/meubelstoffen.htm
P.J. Boone Ermelo www.meubelstoffering-boone.nl
Stoffeerderij Klaver B.V. Ermelo www.stoffeerderijklaver.nl
Meubelm. en Meubelstoff. C.L.J.M. Schoones Esch www.corschoones.nl
Zit Restauratie & Stoffering Goor www.zitgoed.nl
Terlouw & Terlouw C.V. Gouda www.plastichuis-gouda.nl
Patberg Meubelstoffeerbedrijf Groningen www.meubelstofferingpatberg.nl
Jan Sikkes Haarlem www.jansikkes.nl
Meubelstoffeerderij Schoone Haarlem www.meubelstoffeerderijschoone.nl
V.O.F. Meubelstoffeerderij Visser Haulerwijk www.visser-stoffering.nl
les tissus colbert Heemstede www.lestissuscolbert.nl
ArtiDecor Heerhugowaard www.artidecor.nl
Zitstof Meubelstoffeerderij V.O.F. Hellevoetsluis www.zitstof.nl
Toff Meubelstoffering Hillegom www.toffmeubelstof.nl
Moltana Hilversum www.moltana.nl
Meubelstoffeerderij Albert van der Putten Honselersdijk http://stoffeeratelier.info
Bertus ten Caat Hoogeveen www.opnieuwbekleden.nl
Joan’s comfortschuim Ijmuiden www.schuimrubberbetaalbaar.nl
De Stoffenier Leiden https://www.destoffenier.nl/index.php/nl/
Revastitch Lekkerkerk www.revastitch.nl
Meubelstoffeerderij Aloys Lichtenvoorde www.meubelstoffeerderijaloys.nl
Stofferen & Meer Mijdrecht www.stofferenenmeer-meubelstoffeerderij.nl
Meubelstoffeerderij Crescendo Numansdorp www.crescendomeubel.nl
Marieke van Aken Oosterhout www.mariekevanaken.nl
Dominikq Oud-beijerland www.dominikq.nl
Martin Steveling – Voordeelstoffen Reutum www.martinstevelink.nl
Frélan Ridderkerk www.frelan.nl
Meubelstoffeerderij Leon Pluym Rijsbergen www.meubelstoffeerbedrijf.nl
Mepla Rotterdam www.stoffeerderijmepla.nl
Louelle Sassenheim https://atelier-louelle.nl/
Jan Sikkes Scheepsstoffering Sneek www.jansikkes.nl/buitenstoffen/scheepsstoffering
Restyle Zeilmakerij & Stoffeerderij Steenbergen www.restyle.biz
Het Stoffeerhuis Steenwijk www.stoffeerhuis.nl
Studio Diezijn Strijen www.studiodiezijn.nl
De Matterij Twello www.matterij.nl
Dogterom Verburg Meubelstoffeerderij Utrecht www.dogteromverburg.nl
nordic label Utrecht www.nordiclabel.nl
De Wild Bekleding Vorden www.dewildbekleding.nl
De Polyethershop Wateringen www.depolyethershop.nl
Meubelstoffeerderij Gerritsen Winterswijk www.stoffeerderij-gerritsen.nl
De Lange Meubelstoffering V.O.F. Wolvega www.delangemeubelstoffering.nl
Ruitenberg Meubelst. en Kussenatelier Wolvega www.ruitenbergwolvega.nl
Famous Meubelstoffering Zaandam www.famous-meubelstoffen.nl
Meubelstoffeerspecialist Moddejonge Zwolle www.moddejongestofferingen.nl