Lijst workshops en cursussen meubelstofferen

Nog een veelgestelde vraag aan ons, geven jullie behalve online trainingen zelf les, workshops of cursussen in de werkplaats? Het antwoord daarop is, nee. Wel hebben we een lijst per plaats gemaakt waar je een cursus, workshop of opleiding meubelstofferen kunt volgen.

Geef je zelf curussen of workshops, maar sta je er niet bij? Laat het ons even weten via de mail info@stofensteen.com en we zetten je er gratis bij.

Naam Plaats Website
Wotex Alkmaar www.wotexmeubelstoffen.nl
HMC Amsterdam Amsterdam www.hmcollege.nl
Fotovintage meubelstoffering Apeldoorn www.fotovintage.nl
Atelier Cursus & Zo Arnhem www.cursusstofferen.nl
Tiny Cruiming Meubelstoffering Assen www.tinycruiming.nl
Beqwaam Baarn www.beqwaam.nl
Ariën Gehrels meubelstoffering Badhoevedorp www.meubelstoffeerderij-ariengehrels.nl
Atelier 64 Bergeijk www.atelier64.nl
Marijke Floris Wonen Berlicum www.marijkefloriswonen.nl
Atelier Stof Veertje Delft www.stofveertje.nl
Atelier Kleur Den Haag www.atelier-kleur.nl
J.J. van der Gaag Den Haag www.jjvandergaag.nl
Jeanine Raat Meubelstoffering Driebergen-Rijsenburg www.raatmeubelstoffering.nl
Ambachtshuis Babant Eindhoven www.ambachtshuis-brabant.nl
Jannie Barelds Garrelsweer www.stadsejuffer.nl
V.O.F. Meubelstoffeerderij Visser Haulerwijk www.visser-stoffering.nl
ROC van Twente Hengelo www.rocvantwente.nl
Firma Meubelstoffeerderij K. Hagen Hoevelaken www.keeshagen.nl
De Oude Stoel Hoorn www.deoudestoel.nl
Clarijs Kapelle www.clarijs-cs.nl
Studio Brokaat Kortenhoef www.brokaat.nl
Bouw & Interieur College Nieuwegein www.bouweninterieur.rocmn.nl
De Lindenhof Oeffelt www.de-lindenhof.nl
Padouk Oisterwijk www.padouk.nl
Atelier Maison 7 Rotterdam www.maison7.nl
HMC Rotterdam Rotterdam www.hmccursusentraining.nl/opleidingsrichting/meubel/
Jeanne Buenen Rosmalen www.jeannebuenen.nl
Studio Diezijn Strijen www.studiodiezijn.nl
PEMBA Meubelopleukerij Utrecht www.meubelopleukerij.nl
Stadswerkplaats Utrecht Utrecht www.stadswerkplaatsutrecht.nl
Als Nieuw Vlissingen www.alsnieuw.info
Het groene kruis meubelstoffering Warns www.facebook.com/pg/Het-Groene-Kruis-meubelstoffering-790482521099803/services